www.cvonline.hu

VILLAMOS KARBANTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1038004

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező nemzetközi autóipari fejlesztő- és gyártó vállalat, az autógyárak közvetlen beszállítója. A magyarországi gyár a közelmúltban jelentősen bővült. A bővítést követő gyártásfelfutáshoz kapcsolódóan szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Termelőgépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megelőző és tervezett karbantartási feladatok elvégzése
  • Hibaelhárító karbantartási feladatok elvégzése
  • Fejlesztési, módosítási javaslatok tétele
  • Karbantartási dokumentációk használata

Elvárások

  • Villamos szakirányú szakközépiskolai végzettség
  • Termelő cégnél szerzett min. 1 éves gyakorlati karbantartói tapasztalat
  • Karbantartási rendszerek ismerete
  • Gépészeti ismeretek
  • 12 órás munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos prémium és utazási támogatás
  • Albérlet
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési és karrier lehetőség

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ, Komárom-Esztergom megye