www.cvonline.hu

VILLAMOS KARBANTARTÓ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1010555

Flex állások

Vállalatunk 20 éves múltra tekint vissza a fémmegmunkálás területén. Ezen nagy múltú és magas színvonalú tevékenységünket szeretnénk tovább fejleszteni zalaegerszegi telephelyünkön is. Újonnan induló csapatunkba keresünk olyan szakembereket, akik keresik a szakmai fejlődést és szívesen veszik a kihívásokat.

A Flextronics International Kft. (zalaegerszegi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Gépek, berendezések működőképes állapotban tartása
  • Gépek, berendezések tervezett megelőző karbantartása és a felmerülő javítási feladatok szakszerű elvégzése, előírás szerinti dokumentálása
  • Gépek, berendezések folyamatos felülvizsgálata, javítása, az általános gépállapot, tisztaság fenntartása.
  • A munkák, anyagfelhasználások előírás szerinti dokumentálása.
  • A termelési területeken felmerülő hiányosságok problémák önálló feltárása, szakszerű elhárítása,  a terület vezetőjének értesítése.
  • Belső átalakítások, kisebb volumenű beruházások kivitelezése

Elvárások:

  • Villamosipari végzettség
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Hidegalakítás technológiában alkalmazott gépek, berendezések ismerete

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése