www.cvonline.hu

Villamos karbantartó-Veszprém (Ref.szám: KJ-1296)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 1013357

Feladatok:

  • Épületgépészeti és épület villamossági rendszerek karbantartása
  • Gyártóberendezések, szerszámgépek, célgépek és megmunkáló központok elektronikai rendszerének hibakeresése, javítása és működőképességük fenntartása
  • Megelőző karbantartás elvégzése
  • Üzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • Elektromos műszaki rajzok és dokumentációk értelmezése
  • Együttműködés a karbantartói csapattal

Elvárások:

  • Villamos ipari technikus vagy szakmunkás végzettség
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • PLC, hidraulika és pneumatika ismeret előny

A munkáltató ajánlata:

  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik veszprémi autóipari beszállító partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1296-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Judit HR tanácsadónál a 20/447-68-48-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő