www.cvonline.hu

Villamos karbantartó technikus (Ref.:658)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 805973
lejárt

munkatársat keresünk multinacionális Partnercégünk számára

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Villamos javítások, hibaelhárítások elvégzése a biztonságtechnikai előírások figyelembe vételével
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, gépbeállítások elvégzése
  • A biztonságos és folyamatos működés fenntartása
  • Egyszerűbb gépészeti javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartási terv végrehajtása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Néhány év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • PLC ismeretek
  • Tapasztalat pneumatikus célgépek javításában
  • Számítógépes ismeretek

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Somogy megye, Siófok

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu