VILLAMOS KARBANTARTÓ / SZERVIZTECHNIKUS -PEST MEGYE TERÜLETÉRE

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 778458
lejárt

  Ügyfelünk egy Európa szerte ismert, és elismert gyártó és kereskedelmi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Magyarországon az építőiparban kereskedelmi és szerviztevékenységet egyaránt folytatnak. Jelenleg szerviztevékenységük magas szintű ellátásához keresünk számukra villamos karbantartás területén (gépek) szerzett néhány éves gyakorlattal rendelkező szakember személyében új munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég termékeiben lévő vezérlők programozása
  • ELEKTROMOS és gépészeti karbantartás
  • Szabadtéri és beltéri munkavégzés, javítások, szerelés

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki (elektrotechnikai, esetleg gépészeti) végzettség
  • Szervizes, karbantartói gyakorlat, vezérléstechnikai ismeretek
  • Legalább 3-5 éves elektromos szerelői gyakorlat - főleg gépek területén
  • Magas fokú önállóság
  • Rugalmas munkavégzés / a sok utazás vállalása
  • Olyan szakemberek jelentkezését várjuk, akik a szabadtéri munkához hozzászoktak, illetve nagyobb magasságokban is komfortosan és könnyedén mozognak.

Előnyök:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, autó, telefon tartozik a pozícióhoz.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Elektromos karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Technikus
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Mechanikus karbantartó
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Villanyszerelő / Villamos szerelő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen a pozícióra!
  • Munkakezdés: azonnal lehetséges

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest