www.cvonline.hu

Villamos karbantartó (S01vk)

  • A hirdetés 269 napja lejárt

Villamos karbantartó

S01vk

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Villamos karbantartó munkatársat.

Feladatok:

  • Gépek telepítésében való részvétel;
  • Elektronikus, hidraulikus, pneumatikus rendszerek javítása, karbantartása;
  • Önálló hibakeresés és hibaelhárítás;
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenység végrehajtása;
  • Folyamatos termelés feltételének biztosítása;
  • Végrehajtott munkák dokumentálása;
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel.

Tapasztalat:

  • Villanyszerelő/erősáramú berendezés szerelő végzettség;
  • PLC vezérlések, pneumatikus rendszerek szerelői szintű ismerete;
  • Elektromos rajzolvasási ismeret;
  • Német nyelvtudás;
  • Lakatos szerelési munkákban szerzett gyakorlat;
  • Legalább 3 év villanyszerelő munkakörben szerzett gyakorlat;
  • Pontos munkavégzés;
  • 3 Műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • Darus, targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány előny.

Amit kínálunk:

  • Fejlett technológiai környezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes bérezés;
  • Egyéb béren kívüli juttatások, jutalom;
  • Tiszta, rendezett munkahely;
  • Bejáráshoz ingyenes buszjárat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő