www.cvonline.hu

Villamos Karbantartó (Referenciaszám:VP-1296)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.09.05.
Hirdetés azonosító: 965600

Elvárások:

  • villanyszerelő / erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • elektronikai rendszerek ismerete
  • tapasztalat elektronikai rendszerek javításában és karbantartásában
  • 3 műszak vállalása

Feladatok:

  • A termelőgépek folyamatos működésének biztosítása, felmerülő elektromos hibák elhárítása.

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelt bérezés megegyezés szerint
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejárás támogatás
  • Juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari beszállítóhoz toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon személyesen a 8200 Veszprém, Ady Endre u. 3-as szám alatti irodánkban, vagy küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét!

Az állás részleteiről érdeklődni lehet Szakáll-Fazekas Edinánál és Farkas Violánál a +36 20/92 92 430-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)