www.cvonline.hu

Villamos karbantartó (Referenciaszám: CSZS-546)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2014.05.28.
Hirdetés azonosító: 425433

Elvárások:

  • Villanyszerelő / erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • elektronikai rendszerek ismerete
  • tapasztalat elektronikai rendszerek javításában és karbantartásában
  • alapfokú PLC ismeret
  • legalább 3 éves sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • tapasztalat elektromos problémák megoldásában
  • gépek biztonságtechnikai előírásainak alapszintű ismerete
  • számítástechnikai ismeretek (hardver + szoftver)
  • folyamatos munkarend vállalása

Előny:

  • Technikus végzettség,
  • berendezések, folyamatok telepítésében szerzett tapasztalat,
  • tapasztalat karbantartáshoz szükséges eszközök használatában,
  • Siemens vagy Schneider PLC rendszerek használatában szerzett tapasztalat,
  • raktározási ismeretek, alapszintű mechanikai ismeretek,
  • alapszintű angolnyelv-tudás.

Feladatok:

  • A termelőgépek folyamatos működésének biztosítása, felmerülő elektromos hibák elhárítása,
  • új berendezések telepítésének támogatása, beállítás és hibakeresés segítése a validáció előkészítésében,
  • termelési folyamatok segédberendezéseinek megismerése,
  • részvétel a termelőgépek elektromos karbantartásában, 400 V-os rendszerek javítása, karbantartása,
  • az elektromos műhelyben folyó munka felügyelete

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon weboldalunkon, mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-546-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)