www.cvonline.hu

Villamos karbantartó mérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.12.26.
Hirdetés azonosító: 989199

Pozíció leírása / Job description

Villamos karbantartó mérnök kollégát keresünk Komárom-Esztergom megyében működő multinacionális gyártóegységbe.

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A termékek az autóiparban, szélenergia felhasználásában valamint az építőiparban vannak jelen.

Feladatok:

- Üzemi karbantartási feladatok koordinálása
- Üzemi karbantartás tervezés
- Külső kivitelezők munkájának koordinálása, segítése
- Tartalék berendezések és alkatrész bázis biztosításának segítése
- Karbantartási tevékenység elemzése, javaslattétel javító tevékenységre
- Fejlesztések megtervezése, dokumentációk elkészítése

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnök végzettség
- ANGOL kommunikációképes nyelvtudás
- Min. 1 éves szakmai tapasztalat karbantartási területen
- Karbantartási irányultság, érdeklődés
- Gyakorlatias, határozott, önálló- és csapatmunkára egyaránt képes személyiség

Amit kínálunk:

- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a