www.cvonline.hu

Villamos karbantartó mérnök / Electrical service engineer

Régió: Vas

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.12.07.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1005632

Multinacionális, saját szegmensében élen járó Vas megyei gyártó partner cégünkhöz keresünk Villamos karbantartó mérnököt az alábbi paraméterekkel:

Feladatok:

- Gépek rendelkezésre állásának biztosítása
- Megelőző karbantartások tervezése, menedzselése
- Karbantartó technikusok szakmai koordinálása
- Gépfejlesztési projektekben aktív részvétel
- Kapcsolattartás a gépgyártókkal és gépbeszállítókkal
- Költségtervek kezelése

Elvárások:

- Villamosmérnök/Mechatronikai mérnök/Automatizálási mérnök végzettség
- Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
- Tervező szoftverek (pl. AutoCAD, ProEngineer) ismerete
- Gyártó környezetben szerzett legalább 2 éves tapasztalat karbantartási folyamatok terén

Éves juttatási csomag elérhető bruttó 6.750.000 Ft-tól.