Villamos karbantartó mérnök | Electrical maintenance engineer - Tatabánya környéke

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Vezető támogatása a karbantartási adatok elemzésében. Fejlesztések kidolgozása és kivitelezése.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
5-8 éves releváns karbantartó mérnöki tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angolnyelv-ismeret 10-20 fős csoport vezetésében való jártasság Célgépekkel szerzett tapasztalat

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.