www.cvonline.hu

Villamos karbantartó koordinátor

  • A hirdetés 223 napja lejárt

Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk 55 ország 215 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!
A ContiTech Rubber Industrial Kft. szegedi telephelye meghatározó a nehézműszaki gumitermék gyártásában, termékeink legnagyobb része exportra kerül. A termelés 3 üzemben, a heveder, keverék és tömlő területen folyik. Az utóbbi években végrehajtott jelentős fejlesztéseknek köszönhetően a szegedi hevederüzem Európa legnagyobb textilerősítésű hevedergyára lett. A vállalatnál magas szintű fejlesztőmunka folyik, mely különösen nagy hangsúlyt kap a speciális olajipari és tengeri tömlők területén.
Légy te is a Continental tagja szegedi telephelyünkön!

Amit elvárunk Tőled:

  • Elektromos, vezérléstechnikai projektek koordinálása
  • Egyedi gépészeti és vezérléstechnikai felújítások irányítása
  • Preventív jellegű rendszeres karbantartások meghatározása
  • Termelő berendezések vezérlő programjának módosítása, ezeknek a programoknak a naprakész archiválása, nyilvántartás vezetése

Ami különlegessé tesz:

  • Villamosmérnök végzettség (BSc vagy MSc)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Ms Office)
  • SIEMENS PLC programozásban való jártasság (Step7, TIA portal, WinCC)
  • AC, DC villamos hajtások paraméterezése
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Termelésben vagy gyártási területen szerzett tapasztalat és német nyelv ismerete előny

Amit minket tesz különlegessé:

  • Változatos feladatok, hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem és Cafeteria rendszer
  • Szakmai tréningek, nyelvi képzések
  • Dolgozói kedvezmények a városban
  • Sportolási lehetőség, egészségügyi szolgáltatások
  • Munkatársaknak szóló vállalati események

Kész vagy együtt vezetni a Continental-lal? Tedd meg az első lépést és töltsd ki az online jelentkezési lapunkat a Link megjelenítése oldalon vagy küldd az önéletrajzod, motivációs levél kíséretében az alábbi email címre.

Kontakt személy: Csáki Katalin, HR Menedzser
ContiTech Rubber Industrial Kft. Cím: 6728 Szeged, Budapesti út 10.

Link megjelenítése I Link megjelenítése I Link megjelenítése

Helyek Szeged
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol