www.cvonline.hu

Villamos karbantartó - Győr (Ref.szám: NB-1363)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 991546

Elvárások:

  • Szakirányú erősáramú végzettség
  • Min. 1 éves karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat
  • Hajtásvezérlések javításában tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Folyamatos munkarend vállalása!

Előny:

  • PLC ismeretek
  • Melegüzemi gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása
  • Villamos javítási feladatok végrehajtása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Szálláslehetőség!

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1363-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő