www.cvonline.hu

VILLAMOS KARBANTARTÓ (6888)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára keres az alábbi munkakörbe:
Villamos karbantartó

Elvárások:
•középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő)
•hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
•kiváló kommunikációs készség
Személyiségét illetően:
•megbízható, precíz és nyitott új technológiák megismerése iránt
•pontos és terhelhető

Feladatok:
•robbanásbiztos berendezésekkel (hibridkabinok, lézerkabinok) kapcsolatos karbantartási és javítási feladatok elvégzése
•villámvédelmi és robbanásbiztos berendezések időszakos mérésének elkészítése
•napi szintű műszaki ellenőrzések lebonyolítása
•hibajelentések dokumentálás

Előny:
•érintésvédelmi felülvizsgáló, valamint robbanásbiztos berendezés kezelője bizonyítvány
•karbantartás területén szerzett tapasztalat
•német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: megszakítás nélküli munkarend (napi 12 óra)

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő