www.cvonline.hu
Villamos karbantartási csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1084053
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Elektromotorok fémszerkezetének gyártásban érintett gépek (nyomásos alumínium öntőgép, gyorsprések, álló és forgórész hegesztőgépek, egyedi és automata hornyológépek,) javítását és karbantartását végző elektromos csoport szakmai irányítása
  • Napi kapcsolattartás termelő üzemekkel, a rendelkezésre álló villamos javító és karbantartó kapacitás optimális beosztása figyelembe véve a beérkezett azonnali igényeket és az előre tervezett munkákat.
  • Villamos karbantartók szakmai támogatása, PLC-s működtetéseknél programmódosítások, hibakeresés elvégzése.
  • Kapcsolattartás kül-, és belföldi szervizekkel, javítások, karbantartások szervezése, levezetése
  • Beosztottjai munkájának minőségi és mennyiségi nyomon követése
  • Alapos erős és gyengeáramú rendszer, alkatrész és rajz ismeret.
  • Feladatköréhez tartozó beszámolók, összegzések, javaslatok készítése felettesei számára
  • Átalakításokra, korszerűsítésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása ( indoklás, megtérülés számítás, stb.)

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Társalgási szintű, angol  vagy német nyelvismeret
  • Határozott, gyors gondolkodású és döntéskészségű személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és stressz tűrő képesség
  • Felhasználó szintű, alapos, élő PLC programozói ismeretek első sorban OMRON és Siemens PLC-re vonatkozóan
  • Alapos erős- és gyengeáramú rendszer, alkatrész és rajz ismeret

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.