www.cvonline.hu

Villamos karbantartás csoportvezető

  • A hirdetés 1070 napja lejárt

A 65%-ban export piacokon értékesített polipropilén és polietilén csomagoló anyagokat gyártó, jelenleg 270 főt foglalkoztató TiszaTextil Kft

Villamos karbantartás csoportvezetőt

KERES

Feladatok:

  • villamos megelőző karbantartás irányítása,
  • villanyszerelő karbantartó csapat támogatása szakmai oldalról,
  • kapcsolattartás a külső alvállalkozókkal,
  • váratlan meghibásodás elhárításának koordinálása.

Elvárások:

  • gyártó környezetben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • csoportvezetői tapasztalat,
  • önálló munkavégzés,
  • gyakorlatias hozzáállás,
  • rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás,
  • PLC ismeret,
  • műanyagfeldolgozó gépek karbantartási területén szerzett tapasztalat.

Jelentkezni lehet Prókai Istvánné humánpolitikai vezetőnél 2014. augusztus 08-áig az alábbi e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő