www.cvonline.hu
Villamos hálózat szerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1079171

Villamosenergia felhasználásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkavállalókat villamos hálózat szerelő munkakörbe:

Feladatok:

Kis és középfeszülségű hálózatépítési, szerelési feladatok elvégzése gyakorlott szerelésvezető irányítása mellett

Elvárások:

  • villanyszerelő, villamos hálózatszerelői végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • nagy terhelhetőség
  • belföldi utazási hajlandóság, mobilitás

Amit nyújtunk:

  • Betanulás a munkavégzés helyszínén
  • Stabil háttér
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakma továbbképzés, külföldi munkavégzési lehetőség

Előnyt jelent:

  • villammos hálózatszerelői végzettség
  • gépkezelői jogosítvány
  • kis és középfeszülségű villamos hálózatszerelésben szerzett tapasztalat
  • ív és lánghegesztői képesítés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.