www.cvonline.hu

Villamos hálózat felmérő

  • Frissítve 49 napja

Magyarország egyik vezető személyszállítással foglalkozó cégének lelkes és vidám csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Leendő munkatárs feladatai:

  • Villamos hálózat felmérői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló (OKJ száma 35522 03),

  • Erősáramú berendezések felülvizsgáló (OKJ száma 35522 02),

  • Villámvédelmi felülvizsgáló (OKJ száma 35522 16).

  • Jó fizikum
  • Terhelhetőség
  • Szakmai tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Fix alapbér
  • Béren kívüli juttatások

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Debrecen, Nyíregyháza, Mátészalka, Komárom, Hatvan, Budapest.
  • Munkaidő: 1 műszak (hétfőtől- péntekig 6:20-tól 14:40-ig)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36-20-238-48-70-es telefonszámon érdeklődhet!