www.cvonline.hu

Villamos hálózat felmérő

  • A hirdetés 338 napja lejárt

Magyarország egyik vezető személyszállítással foglalkozó cégének lelkes és vidám csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Leendő munkatárs feladatai:

  • Villamos hálózat felmérői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Jó fizikum
  • Terhelhetőség
  • Szakmai tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Biztos, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Fix alapbér

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkaidő: 1 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 419 5153-es telefonszámon érdeklődhet!