www.cvonline.hu

Villamos gépszerelő technikus (Ref.:766)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.10.09.
Hirdetés azonosító: 855037
lejárt

Villamos gépszerelő technikus Ref.:766

Építőipari anyagok gyártásában világszinten is piacvezető szerepet betöltő Partnercégünk számára keresünk munkatársat Pécs és környékéről. Megbízónk Európa egyik legmodernebb gyárának számít, aki folyamatosan fejlődő, multinacionális környezetet biztosít dolgozói számára.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Technológiai berendezések és gépek vizsgálata, vkarbantartása és javítása

  • Szállítószalagok és átadási pontok karbantartása és javítása

  • A termelés során az üzemszerű állapotok fenntartása

  • Berendezések, üzemi és gyárterületek tisztántartása, állapotuk fenntartása

  • Törvényi és üzemi előírások betartása

  • A termelésre, gyártásra, üzemelésre vonatkozó utasítások betartása, nyomon követése a munkavédelmi előírások figyelembevételével

  • Munkavédelmi, egészségvédelmi, minőségügyi és környezetvédelmi előírások betartása, betartatása

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Elektrotechnikus, elektromechanikus vagy gépész technikus végzettség

  • Karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat (min. 2 év), műszaki szemlélet

  • Hidraulika, pneumatika és kompresszorok szerelésében jártasság

  • Targoncavezetői, emelőgép kezelő, hegesztő képesítés előny

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek előnyt jelentenek

  • Szentlőrinc környéki lakóhely preferált

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Modern, multinacionális környezet

  • Versenyképes bérezés és juttatások

  • Előrelépési és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Baranya megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu