www.cvonline.hu

Villamos fejlesztőmérnök

  • A hirdetés 1146 napja lejárt

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. új munkatársat keres profi mérnöki csapatába, egyedi műszereinek fejlesztéséhez, az alábbi munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Analóg és digitális áramkörök tervezése, hardver közeli programozás C nyelven.
  • Prototípusok vizsgálatainak kidolgozása, elvégzése, dokumentálása.
  • Sorozatgyártási dokumentáció elkészítése, közreműködés a gyártás során fellépő műszaki problémák megszüntetésében.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség.
  • Analóg és digitális áramkörök fejlesztésével kapcsolatos alapos ismeretek.
  • Beágyazott rendszerek tervezésében és fejlesztésében szerzett jártasság.
  • Magabiztos programozási gyakorlat C nyelven ARM mikrokontrolleres környezetben.
  • Altium Designer tervezőszoftver ismerete.
  • Szakmai angol szövegértés.
  • Komplex gondolkodásmód és önálló, felelősségteljes munkavégzés.
  • Szakmai tájékozottság és naprakészség.

Előnyök:

  • FPGA fejlesztői ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Innovatív, szakmailag professzionális környezet.
  • Egyedi műszaki megoldások és széles szakmai látókör.
  • Új, változatos projektek és kihívások.
  • Nagy múltú családias cég.

Fényképes önéletrajzokat várunk fizetés megjelöléssel. Kérjük tűntessék fel mely pozícióra adják be jelentkezésüket!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő