www.cvonline.hu
Villamos fejlesztőmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094238
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk FEJLESZTŐMÉRNÖK pozícióba munkatársat az alábbi feltétellel:

Feladatok:

  • indítómotor villamos illesztéséhez szükséges számítások elkészítése
  • élettartam-prognózis meghatározása
  • aktív részvétel szériális problémák megoldásában
  • vizsgálati előírások elkészítése

Elvárások:

  • befejezett villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • aktív angol nyelvtudás
  • nemzetközi csapatban való munkavégzés
  • németországi betanulás vállalása
  • előnyt jelent: egyénáramú gépek fejlesztésében, tesztelésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • külföldi kiküldetés
  • multinacionális munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.