Nemzetközi, autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)

(HF 11-7806)

pozícióba.

Feladat

  • Új rendszerkörnyezet esetén az indítómotor villamos illesztéséhez szükséges számítások elkészítése,
  • Élettartam-prognózis elméleti úton történő meghatározása,
  • Aktív részvétel az aktuális minőségi szériaproblémák villamos elméleti oldalról történő támogatásában,
  • Vizsgálati előírások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (előny: autóiparban szerzett tapasztalat, további előny: egyenáramú gépek fejlesztésében vagy tesztelésében szerzett tapasztalat)
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér
  • Versenyképes juttatási csomag

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7806”-os referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Fejlesztőmérnök

BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló ves...
Veszprém, Veszprém

Trenkwalder Kft

Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partner...

HSA Kft.

Fejlesztőmérnök Feladatok: Termékfejlesztéssel ...
Eger