www.cvonline.hu
Villamos- és irányítástechnikai üzemvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Komárom-Esztergom
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.03.11.
Hirdetés azonosító: 1018963
lejárt

Komárom-Esztergom megyében tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Az üzem erősáramú rendszereinek üzemeltetése
  • Villamos és irányítástechnikai belső szabályozások, utasítások, nyilvántartások előkészítése kiadásra, aktualizálása, alkalmazásuk ellenőrzése a hatályos jogszabályok és szabványok alapján
  • Karbantartások előkészítése, irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Villamos és irányítástechnikai karbantartási, hibaelhárítási feladatok megfelelő teljesítése, a feladatok koordinálása
  • Utókalkulációk elvégzése, ráfordítások felülvizsgálata
  • Üzemet érintő fejlesztések, selejtezések kezdeményezése, irányítása
  • Szakmai részvétel a műszaki fejlesztési, felújítási, beruházási feladatokban, kivitelezés ellenőrzésében
  • Kapcsolattartás partnerekkel, villamosenergia rendszer irányítójával, területi áramszolgáltatóval
  • Engedélyező és szakhatóságokkal való kapcsolattartás
  • Az üzem munkavállalóinak irányítása

Elvárások:

  • Okleveles erősáramú villamos mérnöki végzettség
  • Minimum 5 év erősáramú és védelmi rendszerekben való jártasság
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély
  • Kiemelt előny: erőművi tapasztalat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.