www.cvonline.hu

VILLAMOS ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 1029 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonban lévő cégbe keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari üzemekben energiaellátási projektek (KIF, KÖF) kivitelezésében építésvezetőként való részvétel
  • Építésvezetői és Felelős Műszaki Vezetői feladatok ellátása az építési helyszíneken,
  • Kivitelezési munkák irányítása, koordinálása, építési (E-) napló vezetése, alvállalkozók ellenőrzése és számonkérése
  • Jelenlét az építési helyszínen, kapcsolattartás alvállalkozók helyszíni képviselőivel, a megrendelő műszaki ellenőrével és az üzemeltetőkkel
  • Műszaki Tervek megvalósíthatóság szempontjából szükséges felülvizsgálata
  • Munkák felmérése, ajánlatok előkészítése.

Az pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Villamosipari szakirányú végzettség (technikusi bizonyítvány vagy diploma) erősáramú energialellátás területen
  • Ipari projektekben szerzett építésvezetői, vagy művezetői tapasztalat
  • Minimum 6-8 év szakmai gyakorlat
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek MS Office és internetes alkalmazásokban,
  • B kategóriás jogosítvány, járművezetési rutin
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, alázat
  • Önállóság, rugalmasság, nagy teherbírás
  • Kamarai névjegyzékben szerepelő felelős műszaki vezetői jogosultság megléte

 A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapfokú felhasználói szintű szoftver ismeret AutoCAD, EPLAN
  • BMS ismeret
  • Szakirányú engedélyeztetési eljárás ismerete
  • Saját gépjármű
  • Tárgyalási szintű műszaki angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, szakmailag fejlődést biztosító munkakör
  • Versenyképes javadalmazás
  • Munkát támogató, szervezett munkáltatói háttér
  • Változatos és komplex feladatok az ország legnagyobb ipari beruházásaiban

Munkavégzés helye:

Projekthelyszínek: országos

Önéletrajzzal (ahol a kép a bal felső sarokban található), motivációs levéllel, a nettó fizetési igény megjelölésével, és 3 referenciaszemély megadásával az alábbi e-mail címre küldje.