www.cvonline.hu

VILLAMOS ÉPÍTÉSVEZETŐ / PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 278 napja lejárt

A VILL-KORR HUNGÁRIA Kft. hálózatépítési és technológiai villamos munkák kivitelezéséhez

munkatársat keres.

Feladatai:

  • a kivitelezés során a projektek lebonyolítása,
  • kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel,
  • alvállalkozói feladatok koordinálása,
  • költségek tervezése (előkalkuláció), ellenőrzése,
  • műszaki átadás-átvétel és
  • üzembe-helyezési eljárások lefolytatása.

Elvárások:

  • min. 3 éves erősáramú területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • villamosmérnöki, üzemmérnöki, vagy villamos ipari technikusi végzettség,
  • MV-ÉP/ÉV, MV-VI/A felelős műszaki vezetői minősítés megléte elvárás,
  • magas szintű számítógépes ismeretek,
  • precíz, pontos, terhelhető személyiség,
  • kiváló kommunikációs, prezentációs képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • integrált vállalatirányítási rendszerek (INFOSYS), valamint
  • gyengeáramú rendszerek (tűzjelző, behatolás jelző, kamera, beléptető, stb.) ismerete előny.

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • cafeteria juttatás
  • európai szintű munkakörülmények
  • hosszú távon stabil munkahely
  • szükség esetén segítséget nyújtunk a lakhatást illetően

Szakmai önéletrajzzal és bizonyítvány másolatokkal ellátott jelentkezését az alábbi email címre várjuk.

VILL-KORR HUNGÁRIA Kft.
9027 Győr, Berkenyefa sor 9.

Helyek Győr
Kategória Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő