www.cvonline.hu

Villamos Energia Piaci Szakértő

  • A hirdetés 1309 napja lejárt

Pályázati felhívás

A Magyar Energiakereskedők Szövetsége

pozíció betöltésére keres munkatársat.

Feladatok:

  • A Szövetség elnökségének és villamos energia bizottsága munkájának szakértői támogatása
  • Rendszeres és ad-hoc riportok, elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a stakeholder szervezetekkel (más energetikai érdekképviseleti szervek, ágazati felügyeleti- és szabályozó szervek)
  • Tanulmányok, elemzések készítése az elnökség által meghatározott aktuális témákban

Követelmények:

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • A villamos energia ipar, különös tekintettel a kötelező átvétel, a kiegyenlítő energia szabályozás, illetve az árszabályozás  alapos ismerete
  • Kiemelkedő elemzői készség
  • Erős kommunikációs készség és személyközi hatékonyság
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

A pályázatokat Szövetségünk az alábbi e-mail címre várja, 2014. 01. 15-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Közigazgatás / Államigazgatás
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő