www.cvonline.hu

Villamos előkészítő / ajánlatadó munkatárs

  • A hirdetés 174 napja lejárt

A Hensel Hungária Kft. a családi tulajdonban lévő, német Gustav Hensel cégcsoport leányvállalataként már több mint 20 éve meghatározó szereplője a magyarországi villamosipari piacnak. Bővülő dinamikus csapatunkba keresünk:

villamos előkészítő / ajánlatadó munkatársat

Feladatok:

  • A Hensel által gyártott minőségi termékekből álló villamos elosztóberendezések tervezése.
  • Ajánlatok készítése Partnereink részére.
  • Műszaki szaktanácsadás.

Elvárások:

  • World/ Excel/ MS Office ismerete

Előny:

  • Angol, szerb, horvát és német nyelvtudás
  • villamosmérnök vagy villamos üzemmérnök végzettség
  • számítógépes tervezői programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Önéletrajzát pozíció megjelöléssel kérjük, küldje a lenti e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Üzemmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő