www.cvonline.hu

Villamos berendezés szerelő

  • A hirdetés 897 napja lejárt

A GYULAI Irányítástechnikai Kft keres

villamos berendezés szerelő

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • villamos berendezés szerelés 2500A-ig
    helyszíni kivitelezés (kábelezés, tálcázás)

Elvárások:

  • villamos berendezés szerelő vagy villanyszerelő végzettség
  • berendezésgyártás területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • rajzolvasásban való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • kábelszerelői végzettség
  • ÉV-i és egyéb felülvizsgálói képesítés
  • targonca vezetői engedély

Munkavégzés helye:

  • Debrecen és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát- fizetési igény megjelölésével- a megadott e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő