www.cvonline.hu

Villamos automatizálást fejlesztő technológus

  • A hirdetés 131 napja lejárt

Egyedi berendezések tervezésével és gyártásával foglalkozó miskolci cég keres hosszú távra kollégát a következő állás betöltésére:

Feladatok:

  • villamos vezérlési és szabályozási feladatok megvalósítása, intelligens beágyazott rendszerek kialakítása
  • meglévő saját alkalmazások továbbfejlesztése
  • az alkalmazásokkal kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • alkalmazásfejlesztési projektekben való részvétel
  • nyomtatott áramkörök tervezése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség, fejlesztési területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • PLC alapú vezérlési és programozási ismeret
  • MicroChip gyártmányú mikrovezérlők megalapozott gyakorlati ismerete
  • "C, C++, C#" programozási nyelvek ismerete
  • Hardver tervezési és bemérési ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő