www.cvonline.hu

Világítástechnikus / árajánlatadó mérnök

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Daniella Kereskedelmi Kft.

biztos háttérrel működő, országos hálózattal rendelkező, villamosipari cikkek kereskedelmével foglalkozó cégcsoport

világítástechnikus / árajánlatadó mérnököt

keres Debrecenbe.

Főbb feladatok:

  • Világítástechnikai és/vagy installációs ajánlatok kidolgozása, szükség esetén javaslattétel alternatív megoldásokra
  • ajánlatkérések műszaki specifikálása
  • a legjobb beszerzési források felkutatása
  • kapcsolattartás vevőkkel, partnerekkel, gyártókkal, beszállítókkal.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (világítástechnikai szakirány előny),
  • 1-3 év világítástechnikai és/vagy beszerzői területen szerzett szakmai tapasztalat MS Office ismerete kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség proaktív személyiség önálló munkavégzés elkötelezettség, megbízhatóság.

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, „Árajánlatadó mérnök-Debrecen” jeligével, a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő