www.cvonline.hu

Világítástechnikai szakember

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Cégünk villamossági termékek forgalmazásával foglalkozik. A vállalat világítástechnikai üzletágába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Világítástechnikai projektek ajánlatainak kidolgozása
  • Javaslatok alternatív megoldásokra, kiváltásokra, ésszerűsítésre
  • A  projektek koordinálásában való aktív részvétel,
  • Vevőkkel, szállítókkal, kollégákkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Világítástechnikai ajánlatadásban szerzett min. 2 év gyakorlat,
  • Világítástechnikai termékek, beszállítók ismerete.
  • Logikus gondolkodásmód, precizitás, gyors tanulási készség, motiváltság
  • Kreativitás Proaktivitás,.

Előny:

  • Világítástechnikai mérnök végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás írásban;

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Motiváló bérezés,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Munkavégzés helye: Buda

Kérjük  önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő