www.cvonline.hu

Vigilancia és orvostudományi vizsgálati vezető

  • A hirdetés 361 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Farmakovigilancia rendszer működtetése
  • Beosztottak munkájának összehangolása, ellenőrzése
  • Mellékhatáskövetés kezelése
  • Hatósági beadványok elkészítése, hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • A készítmények előny-kockázat arányának monitorozása, elemzések
  • A forgalomba hozatali engedéllyel kapcsolatos alapdokumentációjának elkészítése
  • Szabvány művelei előíratok, munkautasításainak naprakész állapotban tartása
  • Oktatások megtartása

Elvárás:

  • Orvosi vagy gyógyszerészi diploma
  • Vezetői gyakorlat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Farmakovigilancia területen szerzett tapasztalat, EudraVigilance rendszer ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • klinikai vizsgálatok, beavatkozással nem járó vizsgálatok területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: teljes
Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol