www.cvonline.hu

Vigilancia és orvostudományi vizsgálati munkatárs

  • A hirdetés 232 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Részvétel mellékhatáskövetésben.
  • Hazai és nemzetközi szakirodalom figyelése és hatósági szabályozás követése.
  • Hivatalos szervekkel és a bejelentő szakemberekkel való kapcsolattartás.
  • Emberen végzett orvostudományi vizsgálatok szervezésében, lebonyolításában való részvétel.
  • Hatósági beadványok elkészítésében való részvétel.
  • Részvétel a készítmények előny-kockázat arányának monitorozásában.
  • Részvétel a szabvány műveleti előíratok készítésében.

Elvárás:

  • Orvosi vagy gyógyszerészi diploma
  • Angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Farmakovigilancia területen szerzett tapasztalat, EudraVigilance rendszer ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • klinikai vizsgálatok, beavatkozással nem járó vizsgálatok területén szerzett tapasztalat

Képességek:

  • Jó kommunikációs készség
  • Jó együttműködő képesség
  • Precizitás

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő: teljes

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével lehet az alábbi címen.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Klinikai kutatási munkatárs
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs, Vegyész
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol