www.cvonline.hu

Videó Vágó és Operatőr \ Fotós

  • A hirdetés 1320 napja lejárt

Szeretnél a következő sikeres magyar startupban dolgozni? Nálunk a helyed! Uniós pályázat megvalósításhoz, Debreceni székhelyű startup cég

Videó vágó és Operatőr \ Fotós

részmunkaidős munkatárs jelentkezését várja.

Feladatok:

  • Digitális videó anyagok vágása, konvertálása
  • Digitális videó anyagok konvertálásának teljes körű menedzselése
  • Termékek fotózása

Előny:

  • Adobe After Effects ismerete
  • Flash animáció iránti érdeklődés vagy ismeretek.

A munkakör betöltésének feltételei, kapcsolódó elvárások:

  • Adobe Production Studio, Adobe Premiere, Sony Vegas, Adobe Photoshop szoftverek magas szintű ismerete;
  • Adobe CS szoftvercsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign) magas szintű ismerete
  • A kamerákat a cég biztosítja

Pályakezdő vagy legalább fél éve fizetett alkalmazásban nem álló jelentkezők pályázatait is várjuk!

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, referenciáit és fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!