www.cvonline.hu

VIDÁMPARKI MUNKÁK ANGLIÁBAN

  • A hirdetés 481 napja lejárt

2016 szeptemberétől a skegness-i szórakoztató központ gyakornoki programjának keretében újra várják a magyar munkavállalókat, takarítói pozícióra, hosszú távra

Soknemzetiségű személyzet dolgozik a parkban, de jó eséllyel már az első héten egy gulyáslevest főző magyar csapatban találod magad a létesítmény egyik udvarán! Az egész évben nyitva levő tengerparti "vidámparkban" éttermek, szállás- és sport, wellness létesítmények találhatók.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes munkakörnyezet a tengerparton
  • szállás konyhával,fürdőszobával felszerelt apartmanokban rezsivel együtt 35 GBP/hét/fő (kaució nincs) áron
  • jelentős (150-200 000 Ft) havi megspórolható jövedelem
  • angol tanulás anyanyelvi környezetben
  • munkaidőn kívül a központ létesítményeinek kedvezményes/ingyenes használata.

A cég három szórakoztató parkjában jelenleg is több száz elégedett ügyfelünk dolgozik! Jelentkezőink fele már egy ismerőse ajánlására érkezik. Interjú a munkaadóval augusztus 31-én. KIUTAZÁS és munkakezdés várhatóan a második körös interjút követő EGY-KÉT HÉTEN BELÜL!

Elvárások a pályázótól:
Ez egy különleges lehetőség, mivel a magabiztos, TÁRSALGÁSI SZINTŰ ANGOL nyelvtudáson kívül csak némi vendéglátásbeli tapasztalatra vagy képzettségre van szükség. Remek lehetőség a szórakozással egybekötött pénzkeresésre!

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Szeged: 06 30 903 6359
Miskolc: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111
szerb mobilszám: +381 60 0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.