www.cvonline.hu

VIDÁMPARKI MUNKÁK ANGLIÁBAN

  • A hirdetés 448 napja lejárt

2016 szeptemberétől a skegness-i szórakoztató központ gyakornoki programjának keretében újra várják a magyar munkavállalókat, takarítói és konyhai részlegre, hosszú távra!
Kiváló lehetőség azoknak, akik nem csak pénzt keresni és nyelvet gyakorolni, de egy kicsit élni, szórakozni is szeretnének Angliában!

Soknemzetiségű személyzet dolgozik a parkban, de jó eséllyel már az első héten egy gulyáslevest főző magyar csapatban találod magad a létesítmény egyik udvarán! Az egész évben nyitva levő tengerparti "vidámparkban" éttermek, szállás- és sport, wellness létesítmények találhatók.

Munkakör: Szoba takarítás

Ez a pozíció nagyon népszerű, mert ezen a területen lehet a legtöbb óraszámban dolgozni, továbbá mivel minden nap ugyanazt a munkát csinálod, fejlődsz, egyre gyorsabban és ügyesebben végezheted  munkádat, van lehetőséged túlóra vállalására is a resort más területein – így a fizetésed is magasabb lesz.

Konyhai kisegítő és Séf gyakornok:

Ezekben a pozíciókban a heti 30 óra munkavégzés garantált, illetve számos lehetőség kínálkozik a túlórára is más pozícióban (pl.: felszolgálás). Ideális azoknak, akik szeretnek a konyhában tenni-venni és már valamilyen tapasztalatuk is van a főzési előkészületek elvégzésében. Ezeken a pozíciókon elvárás a jó illetve kiválló angol, hisz egy konyha pörgős és meg kell érteni a személyzet minden utasítását, illetve a vendégek speciális igényeit (diéta, allergia, ételérzékenység stb.)

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes munkakörnyezet a tengerparton
  • szállás konyhával,fürdőszobával felszerelt apartmanokban rezsivel együtt maximum 37,5 GBP/hét/fő (kaució nincs) áron
  • jelentős (kb. 200 000 Ft) havi megspórolható jövedelem
  • lehetőség más részlegeken (Vendéglátás, szórakoztatás, stb) való kiegészítő munkavégzésre az esti órákban
  • angol tanulás anyanyelvi környezetben
  • munkaidőn kívül a központ létesítményeinek kedvezményes/ingyenes használata.

A cég három szórakoztató parkjában jelenleg is több száz elégedett ügyfelünk dolgozik! Jelentkezőink fele már egy ismerőse ajánlására érkezik.

Takarítóknak személyes interjú a munkaadóval augusztus 31-én, Konyhai kisegítőknek és Gyakornok séfeknek Skypeon szeptember 1-2-án.

KIUTAZÁS és munkakezdés várhatóan a második körös interjút követő EGY-KÉT HÉTEN BELÜL!

Elvárások a pályázótól:
Ez egy különleges lehetőség, mivel a magabiztos, TÁRSALGÁSI SZINTŰ ANGOL nyelvtudáson kívül nincs másra szükség. Remek lehetőség a szórakozással egybekötött pénzkeresésre!

Olyan 18-35 év közötti jelentkezőket - egyedülállókat, párokat egyaránt - várunk akik a sikeres interjút követően már szeptemberben tudják vállalni a kiutazást.