www.cvonline.hu

Vezető/szakértő/koordinátor (SAP, ERP)

  • A hirdetés 948 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

gyakorlattal rendelkező és pályakezdő munkatársakat keres

komplex SAP és ERP bevezetési projektjébe vezető/szakértő/koordinátor

pozícióba.

A munkakör célja: A MÁV Csoport átfogó komplex SAP bevezetési  projektjeiben való aktív, eredményes munka az ERP (vállalatirányítási rendszer) bevezetésének határidőre történő elérése.

Főbb feladatok:

  • Teljes, felelős projektvezetés.
  • Szakértői hozzáértés az alábbi modulok/szakterületek kulcsfelhasználói szintű vagy IT modulgazdai szerepkörök legalább egyikében:
    • SAP FI, (számvitel)
    • SAP FI-AA(AM) eszközgazdálkodás
    • SAP TR-CM, IM-PS (pénzügy és beruházás),
    • SAP MM modul (beszerzés, raktározás, készletgazdálkodás),
    • SAP SD (értékestés, számlázás),
    • SAP CO (kontrolling)
    • SAP BW (adattárház)
    • informatikai rendszersezrvezés, rendszertervezés.
  • Operatív projektmunka.

A pozíció betöltésének feltétele:

  • Gazdasági vagy informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség.

Hangsúlyos elvárások:

  • Szolgáltatói attitűd, proaktivitás,
  • integrált szemlélet, interdiszciplináris gondolkodás és cselekvés,
  • lényegtartó, szakmaközi kommunikációs képesség,
  • rendszerező, szelektáló képesség,
  • problémamegoldó képesség, fókusztartás,
  • terhelhetőség, felelősségvállalás,
  • határidők betartása és betartatása.

Olyan kollégákkal szeretnénk együtt dolgozni, akiknek csillog a szemük, amikor a munkájukról beszélnek.

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő