www.cvonline.hu

Vezetőmérnök (Pályavasúti gyakornok) (Szombathely)

  • A hirdetés 172 napja lejárt

MÁV Zrt.

Vezetőmérnök (Pályavasúti gyakornok)

Helység
Szombathely

Terület
Erősáramú Főnökség Szombathely

Foglalkoztatás formája
határozatlan

Munkaidő
teljes

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • Létesítmények, berendezések központi javítási tevékenységének tervezése, szervezése és végrehajtása
  • Üzemfelügyeleti, üzemeltetési, karbantartási és hibaelhárítási feladatok végrehatásának szervezése
  • Műszaki vizsgálatok, mérések végzése, a vizsgálat alapján szükséges intézkedések megtétele

A munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai végzettség (erősáramú villamosmérnök)
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Utazási kedvezmény
  • Cafetéria

További információ

2016.07.31

Bővebb felvilágosítást ad
Galambos Zsoltné 06 30 843 8482

Várjuk jelentkezését!

Helyek Vas
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő