www.cvonline.hu

Vezetőmérnök - erősáram területre (Szombathely)

  • A hirdetés 434 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

 Vezetőmérnök - erősáram területre
(Szombathely)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A főnökség elhatárolási körébe tartozó létesítmények, berendezések központi javítási tevékenységének tervezése, szervezése és végrehajtása.
  • A főnökség elhatárolási körébe tartozó létesítmények, berendezések üzemfelügyeleti tevékenységének tervezése, szervezése, irányítása.
  • A főnökség elhatárolási körébe tartozó létesítmények, berendezések üzemeltetési, karbantartási és hibaelhárítási tevékenységének tervezése, szervezése, irányítása.
  • A hatáskörébe utalt műszaki vizsgálatok és mérések utasítások szerinti végzése, a vizsgálat alapján szükséges intézkedések megtétele.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség, villamosmérnök diploma
  • felsőfokú szakirányú mérnök szakvizsga
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi vizsga (az előírt vasúti szakvizsgák megszerzéséig pályavasúti gyakornok munkakörben történik az alkalmazás)
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • 5 év szakterületen szerzett gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Szombathely

Jelentkezési határidő: 2015. december 14.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi email címre.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő