www.cvonline.hu

Vezetőképző Program - mezőgazdasági termelési terület

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />
Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb dinamikusan fejlődő élelmiszergazdasági vállalatcsoportja elindította Vezetőképző Programját, melynek keretében szeretnék megtalálni a jövő kulcsembereit.

VEZETŐKÉPZŐ PROGRAM - MEZŐGAZDASÁGI TERMELÉSI TERÜLET

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

A program célja megtalálni és képezni azokat a motivált, ígéretes vezetőjelölteket, akik készséget éreznek magukban, hogy munkájukkal fejlesszék a mezőgazdaságot és az élelmiszeripart.

A program 2 éves időszakot ölel fel, ami alatt a résztvevők a vállalatcsoporton belüli rotációval, megismerik a mezőgazdasági termelési terület működését. Fél évente, új területen, új munkakörben, jellemzően 6 hónapos saját projektben bizonyíthatják rátermettségüket. A program végeztével munkalehetőséget kapnak a cégcsoporton belül.

A programra komplex mezőgazdasági termelési rendszerek iránt érdeklődő pályakezdő vagy max. 1-3 éves tapasztalattal rendelkező mezőgazdasági végzettségű jelentkezőket várunk az ország egész területéről.

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
0-3 éves szakmai tapasztalat
Jó kezdeményezőkészség
Erős szakmai motiváció
Terhelhetőség, magas fejlődési hajlandóság
Középfokú angol nyelvtudás
Utazási / mobilitási hajlandóság az ország területén belül

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

változó (Magyarország)

AMIT KÍNÁLUNK:

versenyképes bér
albérlet támogatása

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1053 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.