www.cvonline.hu

Vezetői Utánpótlás Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.08.16.
Hirdetés azonosító: 1065128

Érdekel a pénzügy és szeretnél olyan munkahelyet, ahol kipróbálhatod magad több területen is?
Ha minimum középfokú pénzügyi végzettséged van és hosszútávon szeretnél elmélyedni a számvitel területén, akkor ne habozz és jelentkezz erre a lehetőségre.

Feladatok:

-Rotációs program keretében különböző pénzügyi területek funkcióit ismerheted meg.
-Közelebb kerülhetsz a számlázási folyamatokhoz, a követelés behajtáshoz, a főkönyvi könyveléshez, valamint a kontrollinghoz.
-Mentorok támogatnak a program egész keretén belül.
-Elsajátíthatod a pénzügyi stratégiai managementet, valamint a vezetői döntések meghozatalának alapjait.
-Tanulmányaidnak és érdeklődésednek megfelelő karrierutat építenek ki számodra a rotációs program keretében.
-Teljes munkaidős lehetőség.

Elvárások:

-Minimum középfokú pénzügyi végzettség, de előny jelent a felsőfokú gazdasági diploma.
-Magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
-Pénzügyi érdeklődés.
-Átlag feletti motiváció és tanulási vágy.
-Pro -aktív attitűd.
-Megoldás orientált személyiség.

Amit kínálunk:

-Multinacionális nagyvállalati környezet.
-Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag.
-Nemzetközi számviteli képzésben való részvétel támogatása.

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a