www.cvonline.hu

Vezetői utánpótlás - gyakornoki program

  • A hirdetés 699 napja lejárt

Az Allianz Hungária Zrt. pályázatot hirdet vezetői utánpótlásra

egy éves

gyakornoki program

keretében Budapesten és Pest megyében

 Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő, kiemelt Ügyfélkörrel,
  • Aktív közreműködés az értékesítésben, a szerződések megújításában,
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása,
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése,

Elvárások:

  • Gazdasági előtanulmányok,
  • Határozott, jó fellépésű, megoldást kereső személy,
  • Nyitott új ismeretek elsajátítására,
  • Felhasználói szintű MS Office alkalmazások ismerete (word, excel, ppt).

Előny:

  • Értékesítői tapasztalat,
  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Képzés,
  • Biztosításközvetítő Hatósági Képzés vagy felsőfokú végzettség,

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, piacvezető termékek,
  • Hosszú távú, kiemelkedő karrierlehetőség,
  • Minőségi munkáért kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos készségfejlesztő- és szakmai tréningek,
  • Kreatív, változatos feladatok, csapatépítő rendezvények.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok