www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1041799
lejárt
Tech People FEJLÉC

A holland-magyar érdekeltségű, üzleti szolgáltatásokat nyújtó megbízónk munkatársat keres

VEZETŐI TITKÁRSÁGI MUNKATÁRS

munkakörbe

Feladatok:
  • a felsővezetői titkárság teljes körű adminisztratív, operatív és személyi támogatása;
  • általános szervezési feladatok: időpont egyeztetések, megbeszélések szervezése, a vezetőség által meghatározott programok szervezésében való részvétel;
  • irodai adminisztráció (üzleti levelezés, kapcsolattartás külső és belső partnerekkel stb.)
  • dokumentumok előkészítése aláírásra, megbeszélésekre;
  • megbeszélések támogatása, azokon való részvétel;
  • telefonhívások fogadása, posta kezelése;
  • egyszerű kimutatások, riportok készítése
Elvárás:
  • felsőfokú végzettség;
  • min. 2-3 éves asszisztensi tapasztalat;
  • magas fokú kommunikációs és interperszonális képesség;
  • magabiztos, folyékony angol nyelvtudás ELENGEDHETETLEN a pozíció betöltéséhez;
  • MS Office magabiztos ismerete;
  • rugalmasság, együttműködő készség;
  • határozottság;
  • lojalitás, diszkréció;
  • precíz, önálló munkavégzés;
Munkavégzés helye:
  • Budapest, II. kerület, Batthyány tér
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát bérigényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió