www.cvonline.hu

Vezetői tapasztalattal rendelkező Pénzügyi Tanácsadó

  • A hirdetés 1251 napja lejárt

Vezetői Tapasztalattal Rendelkező Pénzügyi Tanácsadó
Kiemelkedő üzleti lehetőség a pénzügyi piacon, használja ki a piac fellendülését, legyen a sikerünk részese!

Banki, befektetési, nyugdíj, megtakarítási, vállalati pénzügyi szolgáltatások bemutatására, pénzügyi igényfelmérések készítésére vezetői, vagy több éves értékesítési, pénzügyi tanácsadásban, pénzügyi termékek értékesítésében és pénzügyi hálózatfejlesztésben tapasztalt pályázók jelentkezését várja az ING Biztosító Zrt. Dél-Budai Igazgatósága!

 Feladatok:

  • Pénz tőkepiaci elemzés alapján, személyre szabott pénzügyi portfolió összeállítása, lakossági és vállalati ügyfelek részére
  • Pénzügyi elemzés, problémamegoldás
  • Meglévő ügyfeleinkkel folyamatos, szoros kapcsolattartás
  • Saját tanácsadói csoport felépítése és  tevékenységének szervezése
  • Ügyfélportfóliók kezelése
  • Folyamatos szakmai fejlődés a képzésrendszernek megfelelően

Amit kínálunk:

  • Biztos cégháttér, multinacionális szervezeti kultúra
  • Hatékony mentori támogatás
  • Versenyképes juttatás (anyagi támogatás a kezdeti időszakban+jutalék, bónuszok, előre tervezhetőség)
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Életpálya fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések, tréningek
  • Támogató, vidám csapat

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Folyamatos fejlődési igény
  • Hosszú távú, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Sikerorientált személyiség
  • Teljesítményorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Több éves tapasztalat pénzügyi termék értékesítése területén

Amennyiben magára ismert, vagy hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő