www.cvonline.hu

Vezetői Tanácsadó

  • A hirdetés 1241 napja lejárt
32952-Vezetői TanácsadóLink megjelenítése">

Az 1999-ben Ausztriában, bécsi székhellyel alapított ISG Personalmanagement GmbH a közép- és kelet-európai térség vezető tanácsadó cége.

Jelenleg 26 országban van jelen, 48 irodával és közel 550 munkatárssal rendelkezik Ausztriában, Bulgáriában, Csehországban, Dániában, Finnországban, Horvátországban, Lengyelországban, Egyesült Királyságban, Líbiában, Macedóniában, Magyarországon, Németországban, Portugáliában, Romániában, Olaszországban, Oroszországban, Spanyolországban, Svájcban, Svédországban, Szerbiában, Szlovákiában, Szlovéniában, Törökországban, Tunéziában és Ukrajnában.

A magyarországi csapat erősítésére keresünk tapasztalt munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, tárgyalások lebonyolítása;
  • keresési projektek lefolytatása: szakemberek, középvezetők és felsővezetők felkutatása, kiválasztása;
  • HR projektek koordinálása, Outplacement, Assessment Center, Tréning, Szervezetfejlesztés (Piacmonitor, Bérszintfelmérés, Teljesítményértékelés, Munkaköranalízis) területeken;
  • anyacéggel, partner irodákkal kapcsolattartás, régiós, nemzetközi projektek koordinálása;
  • Research tevékenység, kapcsolati tőke kiépítése;
  • cégek HR vezetőivel, felsővezetőivel kapcsolatok építése, azok ápolása;
  • új ügyfelek felkutatása.
Elvárások:
  • egyetemi, főiskolai szakirányú vagy gazdasági/kereskedelmi végzettség;
  • több éves vállalati, kereskedelmi, gazdasági területen vagy tanácsadás terén szerzett releváns tapasztalat;
  • tárgyalási tapasztalat;
  • ügyfélkapcsolati készségek;
  • angol és / vagy német tárgyalóképes nyelvismeret;
  • proaktív értékesítési szemlélet;
  • kiváló kommunikációs készség, dinamikus, belülről motivált személyiség;
  • üzleties megjelenés.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette figyelmét és úgy gondolja, hogy az elvárásokban foglaltaknak megfelel, úgy küldje el magyar és angol/német nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a 32.952-es referencia számra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás