www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens(RR-6251)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 803549
lejárt

Megbízónk számára keresünk kollégát
Klasszikus vezetői asszisztensi feladatok ellátása; Megbeszélések előkészítése, beérkező levelek ill. hivatalos dokumentáció kezelése; Telefonhívások fogadása; Kimutatások, nyilvántartások készítése; Irodai, üzletági beszerzési teendő koordinálása; Információk mindennapi továbbítása a belső és külső partnereknek; Fordítási feladatok, idegennyelvű levelezés; Munkavállalók németországi tartózkodásának koordinálása; Számlázási, PR feladatok; Egyéb kapcsolódó adminisztratív és szervezési feladatok ellátása.

Elvárás:
Felsőfokú végzettség;
Hasonló területen szerzett tapasztalat;
Felsőfokú tárgyalóképes NÉMET ÉS középszintű ANGOLnyelv-tudás;
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

Amit nyújtunk:
Részmunkaidő 6 óra vagy teljes munkaidő 8 óra napi munkavégzés (telephelytől függően);
Stabil hátterű cég;
Kulturált környezet;
Versenyképes jövedelem;
Fejlődési lehetőség.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye