www.cvonline.hu

VEZETŐI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Magyarország adatbiztonsági, tranzakciós és dokumentumkezelő megoldásokkal,
termékekkel, elektronikus jogvédelemmel foglalkozó, jelentős referenciákkal rendelkező,
vezető IT biztonsági cége dinamikusan fejlődő szakembergárdájába

munkatársat keres.

A cég ügyfelei elsősorban a pénzügyi-, energetikai- és kormányzati szektorban tevékenykednek.

Fő munkaköri feladatok:

  • Vezetői asszisztencia
  • prezentációk készítése
  • riportok-, beszámolók készítése, kapcsolattartás, levelezés
  • projektekhez vázlatszintű dokumentációk készítése
  • egyéb személyes vezetői kérések
  • rendezvények szervezése, bonyolítása
  • ajánlati anyagok összerakásában segédkezés
  • találkozók és programok szervezése, fénymásolás, iratkötés, pályázati anyagok előkészítése
  • egyéb feladatok (telefonkezelés, vendégfogadás, postai ügyintézés, taxi-és futárszervezések)

Elvárásaink:

  • Az angol nyelv emeltszintű ismerete: üzleti levelezésre alkalmas nyelvtudás!
    További nyelvek ismerete előnyt jelent!
  • MS Excel, MS Outlook, Power Point, MS Word magas szintű felhasználói ismerete
  • ügyfélközpontúság
  • nagyon jó szervezőkészség
  • jó alkalmazkodóképesség
  • kedves, de határozott fellépés
  • kitűnő helyesírás
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • innovatív cégkultúra
  • kultúrált munkakörülmények
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • Fiatal, lendületes, családbarát és sportkedvelő csapat

Amennyiben az állás felkeltette az érdeklődését kérem a bérigényt is tartalmazó önéletrajzát  küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő