www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.08.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 978991
lejárt

Megbízható vezetői asszisztenst keresünk multinacionális háttérrel rendelkező létesítmény kezelő partnerünk budapesti irodájába. Megbízónk saját kiskereskedelmi és üzleti célú ingatlanjait kezeli. A személyes okok miatt megüresedett pozíció betöltésére keres hosszú távra precíz asszisztenst belvárosi irodájába.

Partnerünk hosszú távú, bizalmi munkalehetőséget, kiváló alapfizetést, egyéb juttatást, fiatalos és lendületes Nyugat-Európai vállalati kultúrát ajánl a jelentkező vezetői asszisztensnek.

Az ügyvezetői asszisztens legfontosabb feladatai:
• A menedzser munkájának támogatása
• Vállalati események, találkozók megszervezése
• Időpont egyeztetések, vállalati utak, foglalások és konferenciák szervezése
• Vezetői jelentések, prezentációk elkészítése
• Vállalati projektek és a hatékony kommunikáció támogatása

Legfontosabb elvárások a vezetői asszisztenssel szemben:
• Felsőfokú német nyelvtudás, angol előnyt jelent
• Hasonló pozícióban szerzett legalább 5 éves tapasztalat
• Haladó MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Precíz, megbízható, továbbá kedves, de határozott személyiség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest