www.cvonline.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Régiós szinkronstúdió keres produkciós

vezetői asszisztenst,

gyártási koordinációs feladatok ellátására.

A sikeres jelentkező az alábbi követelményeknek kell, hogy megfeleljen:

  • legalább egy év koordinációs munkát igénylő, vagy vizuális médiában eltöltött gyakorlat,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • problémamegoldó képesség,
  • felelősségteljes, energikus, megnyerő, vidám személyiség,
  • csapatszellemű munkaorientáltság,
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • microsoft office programok magabiztos felhasználói ismerete,
  • legalább középfokú, napi használatú angol nyelvtudás.

Munkakezdés: 2015. február 2.

Jelentkezéseket írásban, fényképes angol-magyar önéletrajzzal ellátva e-mailben kérjük az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2015. január 20.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol